Haber

Atama kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de! Fahrettin Altun’un detayı dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı, İrtibat Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Kurmay Başkanı Doç. Hasan Doğan, Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel, Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Devlet Arşivleri Başkanı Prof. Dr. Uğur Ünal, Milli Saraylar İdaresi Başkanı Dr. Yasin Yıldız ve Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu atandı aynı göreve.

Karara göre, Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürü Hakkı Susmaz, Çalışma ve Esaslar Genel Müdürü Bilal Şentürk, Güvenlik İşleri Genel Müdürü Yusuf Karaloğlu, Güçlendirme ve Mali Hizmetler Genel Müdürü Mehmet Tuncer, Savunma Hizmetleri Genel Müdürü Ramazan Bal göreve yeniden atandı.

Diyanet İşleri Reis Yardımcısı DEĞİŞMEDİ

Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Kadir Dinç, Selim Argun ve Burhan İşliyen; Devlet Denetleme Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Baysa, Abdulkadir Polat, Ferhat Karaş, Sami Kalaycı, İsmail Heyyet, Salih Tanrıkulu, Abdurrahman Özçelik ve Talip Uzun; Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcıları İsa Atçeken, Kutluhan Taşkın, Abdullah Rıdvan Ağaoğlu; Devlet Arşivleri Başkan Yardımcıları Nurullah İşler, Muhammet Ahmet Tokdemir, Sebahattin Bayram; Connection Yardımcı Liderler Çağatay Özdemir ve Cihan Başar; Milli Saraylar İdaresi Başkan Yardımcıları Hüseyin Yazıcı, Adnan Gayhan ve Ahmet Çapoğlu da göreve yeniden atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı başkan yardımcılarına Prof. Dr. Huriye Martı ve Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı yeniden atandı.

evrenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu