Haber

Putin: Batı istihbaratının eylemlerine cevap vermeliyiz

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya Federal Güvenlik Servisi’nde (FSB) düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulundu. Putin, Rusya’daki karşı istihbarat faaliyetlerinin güçlendirilmesi ve Batılı istihbarat servislerinin eylemlerine karşılık verilmesi gerektiğini söyledi.

Sputnik, “Genel olarak karşı istihbarat hattını güçlendirmemiz gerekiyor, çünkü geleneksel olarak Batı istihbarat servisleri her zaman Rusya’ya karşı aktif olarak çalıştı ve şimdi bize karşı ek personel, ekipman ve diğer kaynakları seferber ediyor. Buna göre yanıt vermemiz gerekiyor.” Putin, Batı’nın “aşırılık yanlılarını kendi çıkarları için kullanmaktan asla çekinmediğini” savundu.

‘UKRAYNA SINIRI FSB’NİN KONTROLÜ ALTINDA OLACAK’

Rusya-Ukrayna sınırının FSB’nin özel kontrolünde olması talimatını veren Putin, sınır güvenlik birimleri, FSB havacılık birimleri ve Rus Muhafızlarından oluşan bir grubun şu anda o bölgede faaliyet gösterdiğini, görevlerinin sabotaj gruplarını önlemek olduğunu söyledi. , Rusya’ya alışılmadık bir şekilde silah ve silah sağlamak. Mühimmat yerleştirme girişimlerini engellemek olduğunu söyledi. (DIŞ HABERLER)

alucraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu