Yaşam

Şef Mehmet Yalçınkaya Hatay’daki yıkımı paylaştı: Böylesini hiç görmedim

MasterChef Türkiye jüri üyelerinden Şef Mehmet Yalçınkaya deprem bölgesi Hatay’a gitti. Sokaklardaki bina enkazının görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Yalçınkaya, şu notu düştü:

“Hatay… Ben böyle bir şey görmedim. Depremin etkisi gerçekten çok büyük. Enkaz yolu kapatmış sonra arama kurtarma yapmışlar. Bomba atılmış gibi. Unutmayalım millet. Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam etmeliler.Büyük bir yıkım var.”

Altyazı

Maraş depremlerinin olduğu ilk günden itibaren deprem bölgelerine mutfak kurup, yemek dağıtan Yalçınkaya, Hatay merkezli Antep İslahiye’deki depremlere de yakalanarak, şöyle konuştu:

“Bir rehavet var, rehavete düşecek durumda değiliz. En azından sahada gördüğümüz bu. Tabii işler yoluna girmeye başladı ama daha yapılacak çok iş var. Bakarsanız. Yüz ifademizden, gözlerimizden ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya ve desteklemeye devam etmeli. “Büyük bir emek var, bir şeyler yapılıyor ama hiçbir şey bitmiyor. Hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.” (HABER MERKEZİ)

akkisla-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu