Haber

Yaşar Alptekin, Düzenlediği Eşiyle Tanıştığı Eşini Etkileyen Özelliklerini Açıklayarak Tartışma Yarattı

Eski model ve oyuncu Yaşar Alptekin, Page 2 programına konuk oldu. Yaşar Alptekin’in görücü usulüyle tanıştığı müstakbel eşiyle ilgili sözleri tartışma yarattı!

Eski model ve oyuncu Yaşar Alptekin’i tanıyorsunuz sanırım. Kariyerine model olarak başlayan Alptekin, daha sonra oyuncu ve dansçı kimliğiyle ön plana çıktı.

Son yıllarda muhafazakar bir yaşam tarzı benimseyen Alptekin, Sakıp Sabancı’nın cenazesinden çok etkilendiğini ve cenazeden sonra muhafazakar hayatının başladığını söyledi.

Yaşar Alptekin geçtiğimiz yıllarda “Sokakta sigara içen kadın ucuz, tesettürlü olsun ya da olmasın, tesettür ruj süren kadın Süslümandır” sözüyle yansımaların odak noktası olmuştu.

Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Yaşar Alptekin, görücü usulüyle tanıştığı müstakbel eşinin etkileyen özelliklerini anlattı.

Alptekin, “Nezaket benim için çok önemli. Beyler konuşurken hiç susmuyorlar. Misafir olduğumuzda sormadan hemen çay ve tatlı getiriyorlardı. Başörtülüydü. Örtülü olduğumdan değil. Sözleri dikkatimi çekti. dikkat.

Alptekin’in bu sözleri doğal olarak sosyal medyada tartışma yarattı.

? Adı ne…

Ne düşünüyorsun?

haber-yaprakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu